Top Margin

Apartamenty

Przez cały rok spełniamy marzenia naszych Gości

Bottom Margin

Szafir

APARTAMENT

 

Zaprojektowany dla rodzin z dziećmi

Apartament SZAFIR to dwupoziomowy apartament o powierzchni wynoszącej ok. 74m2. Wchodząc wita Cię przestronny salon z kominkiem i w pełni wyposażona kuchnia. Z salonu możesz wyjść na balkon, z którego to rozpościera się widok na przepiękne Pieniny.

74m2
6
osób
Basen
1
łazienka
1 poziom
+antresola
Kominek
Sauna
Rodzinny wypoczynek
dawno nie był
tak komfortowy

Top Margin

Wszelkie troski zostaw
w domu, a my zatroszczymy się o Ciebie

Rubin

APARTAMENT

Nasi goście są zgodni

Przytulność to drugie imię Apartamentu RUBIN. Został on urządzony tak, by w pełni odzwierciedlić górski klimat. Pragnęliśmy jednak, by towarzyszyły mu nowoczesne rozwiązania i udogodnienia. Zapraszamy Cię do zamieszkania w apartamencie wyrażającym duński styl Hygge. Tutaj poczujesz spokój, ciepło i komfort dający pełne poczucie szczęścia. Jak? Pozwól, że zadziałamy na Twoją wyobraźnię....

52m2
4
osoby
Basen
1
łazienka
1
poziom
Kominek
Sauna

Top Margin

Diament

APARTAMENT

 

To potwierdzone

Mieszkając w Apartamencie DIAMENT świat znajdujący się dookoła zwalnia całkowicie. Jest również duża szansa na to, że problemy codzienności ulotnią się wraz z tlącym się ogniem w kominku. To kusząca opcja, prawda? W końcu czy jest coś bardziej uspakajającego od dźwięku palącego się drewna w towarzystwie naturalnego światła świec i lampki wina? Jednak to nie wszystkie udogodnienia.

100m2
8
osób
2 kominki
2
łazienki
2
poziomy
Sauna
Dziel się chwilami
ze swoimi najbliższymi
na 100 m2

Top Padding

Zobacz opinie naszych Gości:

testimonial Image

Angelika G.

Póki co, jest to najlepsze miejsce, w którym byliśmy w Polsce! Pieniny są wyjątkowe. Rozkochałam zdjęciami również rodziców. Pragną udać się do Ostoi w najbliższe wakacje. Też na pewno tu wrócę. Widok z sypialni na stadninę koni urzeka i dodaje magii do wszystkich luksusów dostępnych w apartamencie.

testimonial Image

Iga Z.

Nie ma nic wspanialszego od seansu saunowego zaraz po intensywnym i mroźnym spacerze po górach. Okolica do spacerów wyjątkowa, a prywatna sauna w apartamencie na wyłączność to bajka.

testimonial Image

Renata B.

Jak co roku wybraliśmy się całą rodziną na narty. Tym razem wybraliśmy z mężem Jaworki, a to ze względu na bliskość do stoku Arena Narciarska Jaworki-Homole. W alternatywie jest również Palenica i to w zaledwie kilkanaście minut autem. Warunki dla narciarzy wyborne, a największa zaleta to fakt, że... pierwszy raz naprawdę wypoczęłam na wyjeździe z moją dwójką dzieci 😉 Dla rodzin z dziećmi polecam apartament Szafir 😉

testimonial Image

Tomek R.

Gdy dzieci nie ma w domu... tj. gdy zasną 😉 rodzice mogę wybrać się do relaksującej sauny. Naprawdę bardzo dobrze wyposażony apartament. Wysokiej jakości sprzęt: ekspres do kawy, wanna z hydromasażem, indukcja, mikrofala no i Netflix. Apartamenty godne swojej ceny.

testimonial Image

Weronika J.

Do tej pory było to Małe Ciche, a teraz padło na Jaworki. Moja nowa, wielka miłość. Szukałam miejsca, gdzie można się zresetować: od miasta, od pracy w korporacji, od tłoku...czasem wręcz od wszystkiego. Znalazłam! Ja tutaj naprawdę wypoczywam. Sauna i kominek tworzą magię.

Bottom Padding